Yönetim ve Çalışma İlkeleri

YÖNETİM VE ÇALIŞMA İLKELERİ Eşitlikçi: YAYKOOP tüm ortaklarına eşit davranır. Şeffaf: YAYKOOP’un tüm hesapları ortaklarına açıktır. Bu konudaki tek istisna diğer yayıncıların bilgilerinin gizliliği ilkesidir. Katılımcı: YAYKOOP’un ortağı olan yayıncılar, her iki yılda bir yapılan genel kurula katılarak; düşünceleri ile katkı yapabilir, temsilcileri vasıtasıyla yönetim sürecinde yer alabilir. Yenilikçi: YAYKOOP teknolojiyi yakından takip eder, kendi

YÖNETİM VE ÇALIŞMA İLKELERİ

Eşitlikçi: YAYKOOP tüm ortaklarına eşit davranır.

Şeffaf: YAYKOOP’un tüm hesapları ortaklarına açıktır. Bu konudaki tek istisna diğer yayıncıların bilgilerinin gizliliği ilkesidir.

Katılımcı: YAYKOOP’un ortağı olan yayıncılar, her iki yılda bir yapılan genel kurula katılarak; düşünceleri ile katkı yapabilir, temsilcileri vasıtasıyla yönetim sürecinde yer alabilir.

Yenilikçi: YAYKOOP teknolojiyi yakından takip eder, kendi sektöründeki yeniliklerin öncüsü olmayı hedefler.

Uzman: YAYKOOP personelin eğitimli olmasına özen gösterir. Genel eğitimlerin yanı sıra periyodik olarak tüm birimlerini eğitimden geçirir. İçinde bulunduğu sektörde yaşanan gelişmeleri uzmanlık alanı olarak kabul eder.

Sosyal Sorumluluk Sahibi: YAYKOOP ortağı olan yayıncıların mesleklerinden kaynaklanan hizmet sorumluluklarının yanında, sosyal ve toplumsal sorumluluklarının da olduğu bilinciyle; başta yayıncı adaylarının eğitimlerine katkı sağlamak üzere pek çok alanda sosyal sorumlulukların yerine getirilmesini bir hizmet olarak görür ve bu alanda öncü rol üstlenir.

Çalışanlarına Karşı Adil ve Sorumlu: YAYKOOP çalışanlarının sosyal güvencelerini gözetir. Adil bir ücretlendirme politikası uygular ve çalışanlarının mesleki gelişimlerinin önünü açmayı hedefler.

1 comment
narweb1_311s51w0
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos